Lanberg VGA Cable, Dual-Shielded Ferrite Core | CA-VGAC-10CC-0018-B | VGA to VGA | 1.8 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-VGAC-10CC-0018-B
- Saadavus: 5
-
3€
Lanberg VGA Cable, Dual-Shielded Ferrite Core | CA-VGAC-10CC-0018-B | VGA to VGA | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | VGA Cable, Dual-Shielded Ferrite Core |
| Producer product name | CA-VGAC-10CC-0018-B |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | VGA to VGA |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg vga cable, dual-shielded ferrite core ca-vgac-10cc-0018-b vga to vga 18 m, ca-vgac-10cc-0018-b, lanberg, audiovideo kaablid


